fbpx

Zbytečný obsah je příliš drahý koníček

Je jedna věc cíle a strategii nastavit, ale druhá je dodržovat.
Díky Contesaurovi máš vždy přesný přehled nad veškerým obsahem.

Týden na zkoušku zdarma. Bez závazků a platebních údajů.

Každý obsah zapadá do skládačky

Každý obsah zapadá do skládačky

Všechen marketingový obsah vzniká za určitým účelem – nebo by alespoň měl. Proto na kartě obsahu vždy vyplň Podrobnosti, tedy na jaký kanál, do jaké nákupní fáze, pro jakou personu a na jaký produkt nebo službu daný obsah vlastně vzniká. Jako bonus můžeš přidat vlastní štítek nebo klíčová slova.

Reporting výsledků i průběhu

Měj pod palcem minulost, budoucnost i přítomnost se Statistikami. Okamžitě vidíš, kolik obsahu za libovolně zadané období vzniklo a v jakém je stavu. Zjistíš, na které kanály, produkty, persony a nákupní fáze se zaměřuješ víc a na které zapomínáš. Štítky slouží tvým náhledům nad kampaněmi, úkoly zase hlídají alokace týmu. A na vyhodnocení pozoruješ, jak si ten obsah vlastně vedl.

Co fungovalo a kudy už nikdy

Podívej se zpětně na všechny své obsahové aktivity a vyhodnoť, co se vyplatilo. Vedly si dobře letáky, newsletter, blog nebo sociální sítě? A co ten podcast, co stál hromadu peněz? Jakmile je obsah ve stavu Publikováno, můžeš ho ohodnotit. Přidej recenzní hvězdičky nebo doplň jakékoli detaily, které jsou pro tebe důležité. Podle počtu hvězdiček pak zpětně obsah vyfiltruješ a určíš, co opakovat a čemu se vyhnout.

Filtry + Strategie = ❤️

Zajímá tě, kolik obsahu máš na příští měsíc naplánováno ve fázi Think pro personu Studentka a produkt Zubní pasta? Nad každým kalendářním view najdeš pokročilý filtr. Nad Seznamem pak ve funkci Seskupit podle zadáš libovolný pohled na vybraná data. Filtry mezi sebou taky samozřejmě můžeš kombinovat.

Objev další funkce

Contesaura vyvinula obsahová agentura na základě vlastního know-how. Mrkni, co všechno aplikace umí.

Strategie

Začni plánovat svůj obsah

Vyzkoušej Contesaura na týden zdarma a osahej si popsané funkce na vlastní klávesnici.

newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads