fbpx

Konečně snadná spolupráce nad obsahem

5stupňový proces tvorby obsahu včetně schvalování. Úkoluj členy týmu
a komentuj průběžné výsledky. Už žádné zmatky!

Týden na zkoušku zdarma. Bez závazků a platebních údajů.

Efektivní organizace

Efektivní organizace

Hledáš zpětnou vazbu, dodatečné pokyny nebo otázky po e-mailech a dalších komunikačních kanálech? Komentuj místo toho obsah přímo v Contesaurovi. A koho v komentáři označíš, toho pošťouchneme připomínkou. Uživatel s rolí Schvalovatel vidí jen separátní konverzaci, kde s ním můžeš rozebírat zpětnou vazbu, aniž by ti nahlížel pod prsty.

Ať spolupracuješ s interním týmem, agenturou nebo externisty, předání všech informací a podkladů ke zpracování je pro výsledný úspěch zásadní. Na kartě obsahu přidej Popis (proč to má vzniknout, o čem to má být, …) a neomezený počet podkladů ve formě odkazů. Copywriter nebo grafik tak dostane vše na jednom místě a nemusí nic dohledávat nebo se doptávat.

Píšeš blogový článek? Tak to je třeba připravit draft textu, nechat ho schválit, finálně dopracovat, udělat jazykovou korekturu, nachystat grafiku, vysázet na web, … Realizace každého obsahu probíhá v několika krocích. Proto můžeš každému obsahu vytvořit úkoly, zadat je konkrétnímu členovi týmu a nastavit termín vypracování. Contesaur tě navíc upozorní, že plánuješ nějaký úkol po datu publikace.

Potřebuješ někomu udělit omezený přístup? Například aby viděl, na čem se pracuje, ale nemohl v tom udělat chaos? Nebo aby schválil hotový obsah, ale neviděl ti do kuchyně? Proto je v Contesaurovi role Schvalovatele, který nevidí tvoje úkoly, komentáře ani členy týmu. Taky nemůže měnit nebo přesouvat obsah. Dá ti ale zpětnou vazbu a změní stav obsahu z Ke kontrole do Schváleno nebo vrátí do Rozpracováno k přepracování.

Funkce pro hladkou jízdu

Co je zadané, na čem se pracuje, co čeká na schválení a co se zaseklo? Každý obsah má nastavený aktuální stav, ať se snadno orientuješ. Mrkni, jestli je všechno na zítra připravené k publikaci a zkontroluj, že něco neuteklo minulý týden. Speciální stav je Nápad, který obsah ukládá do zásobníku nápadů na pozdější využití.

Chceš vidět jen ten obsah, na kterém máš zadanou nějakou práci? Není problém, nad každým kalendářním zobrazením najdeš přepínátko „Já“ a „Vše“. Pokud si zapneš , uvidíš jen ten obsah, za který zodpovídáš, nebo na něm máš zadaný úkol. Jako grafik, copywriter nebo korektor se nemusíš přehrabovat úplně vším, co je naplánované.

V jakých časových úsecích se ti lépe pracuje? V Měsíci vidíš strategicky naplánovaný obsah. V Týdnu můžeš odbavit to, co tě bezprostředně čeká. Denní náhled obsahuje kanban, kde přesně vidíš, v jaké je který obsah fázi. Nejflexibilnější je Seznam, kde si nastavíš libovolné období podle sebe.

Zapomeň na výmluvy, že si někdo něčeho nevšiml. Jakmile někomu zadáš úkol, určíš ho jako zodpovědného za daný obsah nebo ho označíš v komentáři, Contesaur mu okamžitě pošle upomínku v aplikaci i na email. V aplikaci můžeš upomínky taky filtrovat na přečtené a nepřečtené.

Objev další funkce

Contesaura vyvinula obsahová agentura na základě vlastního know-how. Mrkni, co všechno aplikace umí.

Spolupráce

Začni plánovat svůj obsah

Vyzkoušej Contesaura na týden zdarma a osahej si popsané funkce na vlastní klávesnici.

newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads