fbpx

Contesaur na akcích

I dinosauři se občas ukážou na veřejnosti. Mrkni, kde Contesaur zazářil na pódiu a podívej se na záznamy našich přednášek.

Content Design Meetup: Narrative Innovation

Ponořte se do překotného světa agenturní práce v 10 minutách

Zjistěte, jak se copywriter tajně stane UX writerem, aby nastavil tonalitu softwaru a propojil přání s reálným provedením. Odhalte, jak těsný je opravdu vztah mezi ideálem a realitou při implementaci tone of voice u produktu.

Web Summit 2023

Startup Showcase: aplikace Contesaur

Největší technologická konference v Evropě? Tam opět nemůžeme chybět.

Pondělí 13. 11. – na pódiu se starostou Lisabonu a CEO WebSummitu

Úterý 14.11. – na stánku 801 v Pavilonu 5 představujeme aplikaci Contesaur. Mentoring u Olivie Morley z Adweek.

Středa 15. 11. – konference, přednášky, networking

Čtvrtek 16. 11. – Přijali jsme pozvání od @Women in Tech a ukázali jsme se se na jejich Lounge pódiu ve Spotlight Session chvíli po poledni. Odpoledne pak představíme Contesaura ve dvou minutách na Startup Showcase.

AI Startup Pitch Contest

Pitch aplikace Contesaur v soutěži AI Startup

Agentura CzechInvest pořádala AI Startup Pitch Contest pod záštitou projektu Technologická inkubace. Akce měla za cíl podpořit AI startupy a inovativní firmy v cestě za úspěchem. Jako účastníci AI Startup Pitch Contestu jsme měli možnost odprezentovat aplikaci Contesaur před odbornou porotou a získat cennou zpětnou vazbu a zkušenosti. CzechInvest na přípravách AI Startup Pitch Contestu spolupracuje se Startup Kitchen a sedmi partnery z řad VC fondů.

CopyCamp 2023

Copy, co klikne: Krátký ponor do hlubin UX Writingu

Zahoďte učebnicové poučky. Zbavte se nucené kreativity. Naší doménou jsou tlačítka, upomínky, tooltipy a formuláře. Naše tempo je pomalé (“Co ti tak dlouho trvá na jedné větě?”). Naším pánem je uživatel. Skočte do vln funkčních textů pro uživatelská rozhraní. Neutopím vás ve faktech – osvěžím jednoduchými principy.

MashUp v ImpactHubu

Contesaur… přehledné plánování obsahového marketingu

Prezentovali jsme Contesaura přes 150 profesionály, partnery, sponzory, investory a dalšími projekty navázanými na ImpactHub. V roce 2023 jsme na Novoročním MashUpu nemohli chybět!

Webinář Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Jak si naplánovat obsahový marketing na rok 2023

Lámete si hlavu, jaký obsah letos připravit? O čem tvořit, kde publikovat a proč?

Sepíšete si, jaké služby nebo produkty nabízíte a komu. Definujete si komunikační cíle a připravíte si obrysy taktiky, jak k nim dojít. Určíte si témata, které chcete komunikovat, a postupně si je začnete přidávat do šablony plánu. Jednotlivé kusy obsahu si tak poskládáte do ucelené, a hlavně funkční skládačky. Něco si naplánujete přímo na workshopu, zbytek už zvládnete sami podle nastaveného systému.

Web Summit 2022

Startup Showcase: aplikace Contesaur

Předvedli jsme naši webovou aplikaci v rámci ALPHA startup programu na lisabonském WebSummitu. Na největší technologické konferenci v Evropě jsme nemohli chybět ani jako účastníci, ani jako vystavovatelé.

newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads