fbpx

Funkční marketingový mix v jedné appce

Plánujte svůj obsah vědomě; napříč komunikačními kanály, personami,
produkty, nákupními fázemi i štítky. Konec obsahovému smogu!
Týden na zkoušku zdarma. Bez závazků a platebních údajů.

Spolupráce na jediné kartě

Ať spolupracuješ s interním týmem, agenturou nebo externisty, předání všech informací a podkladů ke zpracování je vždy otázkou života a smrti. V Contesaurovi vložíš do Popisu cokoli, co by měl tvůj tým vědět a přidáš neomezený počet podkladů ve formě odkazů. Ať používáš SharePoint, Google Drive nebo pracuješ napříč úložišti, stačí přidat odkaz a už ho u tohoto obsahu vždy dohledáš.

Vypracováním a odevzdáním práce na obsahu nekončí. Začíná kolečko zpětné vazby, dotazů a dodatečných pokynů. A dohledávat to po e-mailech nebo v dalších aplikacích je peklo. V Contesaurovi můžeš daný obsah komentovat co hrdlo ráčí – a koho v komentáři označíš, toho i pošťouchneme upomínkou. Pro roli Schvalovatele máme separátní konverzaci v rámci Zpětné vazby, aby ti neviděl do kuchyně.

Udělat obsah, to není jen tak. Je třeba připravit a schválit koncept, napsat text, udělat korekturu, nachystat grafiku, … a každý formát má ještě jiné kroky. Přesně proto jsme nachystali Úkoly. Zadej úkol, přiřaď ho členovi týmu a nastav termín vypracování. Jak budou úkoly ubývat, tak ti postupně i rostou procenta dokončení. Contesaur tě taky upozorní, pokud plánuješ nějaký úkol až po datu publikace obsahu.

Potřebuješ rychle vidět, co je zadané, na čem se pracuje, co čeká na schválení a co se zaseklo? Na každém obsahu nastavuješ stav, ve kterém právě je. Snadno se tak přesvědčíš, jestli je všechno na zítra už připravené k publikaci nebo zkontroluješ, že ti neuteklo něco nehotového z minulosti. Speciální stav je Nápad, který obsah ukládá do zásobníku nápadů na později.

Všechno pro nejlepšejší obsah

Každý obsah vzniká za určitým účelem a představuje jen jeden kousek skládačky v celém marketingovém mixu. Tak by to alespoň mělo být. Proto na kartě obsahu najdeš Podrobnosti – vyplníš, na jaký kanál, do jaké nákupní fáze, pro jakou personu a na jaký produkt nebo službu daný obsah vlastně vzniká. Jako bonus přidáš vlastní štítek nebo klíčová slova.

Piš výsledný text přímo do Contesaura! Umíme základní formátování i emojis. Textové pole si navíc můžeš roztáhnout přes celý monitor, aby tě při soustředění nic nevyrušovalo. Lišta výsledného textu ti počítá slova i znaky, stačí překliknout, co tě zajímá víc. Text pak zkopíruješ jediným kliknutím a vložíš do publikačního nástroje. Nepíšeš text, ale navrhuješ leták nebo natáčíš video? Stačí vložit odkaz a správně ho pojmenovat.

Koukáš na prázdnou stránku a potřebuješ trochu pošťouchnout? Nebo spěcháš a chceš si ulehčit práci? Nech si text vygenerovat umělou inteligencí! Napiš konkrétní název obsahu a místo psaní ve Finálním textu použij tlačítko Generuj text s AI. Umělá inteligence ti během chvíle připraví nástřel, se kterým dál pracuješ, jak uznáš za vhodné.

Podívej se na všechny své obsahové aktivity zpětně a vyhodnoť, jestli se víc vyplatily letáky, newsletter, blog nebo sociální sítě. Jakmile je obsah ve stavu Publikováno, otevře se možnost ho ohodnotit. Přidej jen rychlé hvězdičky jako v recenzi, nebo doplň jakékoli detaily, které jsou pro tebe důležité. Podle hvězdiček pak zpětně obsah vyfiltruješ a určíš, co opakovat a čemu se vyhnout.

Chceš nějaký úspěšný obsah použít znovu? Super, přesně tak šetříš peníze. Každý obsah snadno zkopíruješ tlačítkem Duplikovat, uděláš jakékoli potřebné úpravy a vesele ho naplánuješ do budoucnosti. Stejným způsobem můžeš stejný obsah duplikovat i na jiný kanál. Odkaz na konkrétní obsah taky získáš jedním klikem.

Potřebuješ naplánovat obsah na konkrétní čas, ideálně jeden ráno, další přes oběd a poslední navečer? Na kartě obsahu vybereš čas publikace, obsah se ti pak seřadí od nejdřívějšího po nejpozdější. Pokud čas nevybereš, automaticky počítáme s tím, že to prostě musí být dneska. Pracuješ vždy v časovém pásmu nastaveném pro tvou Společnost.

Objev další funkce

Contesaura vyvinula obsahová agentura na základě vlastního know-how. Mrkni, co všechno aplikace umí.

Karta obsahu

Začni plánovat svůj obsah

Vyzkoušej Contesaura na týden zdarma a osahej si popsané funkce na vlastní klávesnici.

newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads