fbpx

Zažij evoluci svého obsahu

Plánuj, zadávej a vyhodnocuj obsah v jediném nástroji. Poznej funkce, které vylepší obsahový marketing každého dinosaura.

Týden na zkoušku zdarma. Bez závazků a platebních údajů.
PUBLIKAČNÍ PLÁN

Plánuj rychle a přehledně

Využívej měsíční, týdenní nebo denní kalendář pro plánování marketingového obsahu. Pro fajnšmekry nabízí Contesaur i zobrazení ve formě seznamu.

NÁPADY

Ukládej si nápady na později

Inspirace nebo myšlenky na nový obsah už nepřijdou nazmar díky „nápadovníčku“. Zásobník nápadů máš vždy po ruce, i když si múza zrovna dává šlofíka.

SPOLUPRÁCE

Získej kontrolu nad spoluprací

Contesaur nabízí 5stupňový proces tvorby obsahu od nápadu až po schvalování. Úkoluj členy týmu a komentuj průběžné výsledky. Už žádné výmluvy, že si někdo něčeho nevšiml!

KARTA OBSAHU

Vytvoř funkční marketingový mix

Plánuj svůj obsah vědomě; napříč komunikačními kanály, personami, produkty, nákupními fázemi i štítky. Konec obsahovému smogu, ať žije smysluplný obsah!

STRATEGIE

Průběžně hlídej svou strategii

Je jedna věc cíle nastavit, ale druhá je dodržovat. Díky pokročilým filtrům máš vždy přesný přehled nad veškerým obsahem. S dinosaury nesejdeš z vytyčené cesty!

STATISTIKY

Dolož svou činnost a výsledky

Prezentace odvedené práce a výsledků ihned na vyžádání? Contesaur tě nenechá ve štychu na poradách ani při přepadovce od nadřízeného nebo klienta. Statistiky doporučuje 10/10 dinosaurů!

Perfektní… pro koho?

Contesaura vytvořila marketingová agentura, kterou štvalo plánování obsahové strategie v tabulkách. Výsledný nástroj je vhodný pro marketingové agentury, interní marketingové týmy ve firmách i volnonožce. Dokonce ho využívají i podnikatelé, kteří si marketing řeší svépomocí. Aplikace je tak intuitivní, aby ji zvládli používat všichni dinosauři a jejich přátelé.
newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads