fbpx

Kalendář stvořený pro plánování

Objev kalendář, který se vylíhl na míru marketingovému obsahu. Využívej měsíční,
týdenní nebo denní náhled, zobraz si obsah v seznamu.

Týden na zkoušku zdarma. Bez závazků a platebních údajů.

4 náhledy pro všechny případy

4 náhledy pro všechny případy

Chceš rozprostřít naplánovaný obsah tak, aby odpovídal tvojí strategii? Dva příspěvky na sítě týdně, jednou za dva týdny blogový článek, jednou měsíčně newsletter, … Pak budeš pracovat hlavně v Měsíčním náhledu.

Potřebuješ odbavit práci, která tě čeká v nejbližší době? Ať děláš copywritera, grafika, korekturu nebo dohlížíš na to, že je všechno hotové, zamiluješ se do Týdenního náhledu. Na první pohled vidíš, v jakém stavu je který obsah a kdo za něj zodpovídá.

Produkuješ velké množství obsahu a ztrácíš přehled? Denní náhled rozděluje obsah podle toho, v jaké je fázi. Současně ukazuje detaily jako nákupní fázi, personu, produkt, tagy nebo počet úkolů a jejich dokončení.

Hlídáš dodržování nastavené strategie nebo potřebuješ pracovat s obsahem za konkrétní časové období? V Seznamu rychle vybereš nejčastější období jako tento nebo minulý rok a obsah seskupíš podle toho, co tě nejvíc zajímá.

Filtry jsou nejlepší kámoš strategie

Zajímá tě, kolik obsahu za minulý měsíc bylo ve fázi See pro personu Honza a produkt Kalhoty? I takto komplexní dotaz náš filtr zvládá. Najdeš ho nad každým kalendářním view. Naše oblíbené využití je na Seznamu filtrovat v Tento rok. Najdi vždy odpověď na všechno, co tě zajímá.

Pídíš se po konkrétním parametru? V Seznamu najdeš funkci Seskupit podle, kam můžeš zadat libovolný pohled na vybraná data. Když tě například zajímá, co ještě tento měsíc není hotové, zadáš Seskupit podle Stav a hned vidíš konkrétní počty. A ještě jeden tip: i v tomto náhledu jde přetáhnutím obsah přesunout z jedné skupiny do druhé.

Chceš vidět jen ten obsah, na kterém máš zadanou nějakou práci? Není problém, nad každým zobrazením najdeš přepínátko „“ a „Vše“. Pokud si zapneš , uvidíš jen ten obsah, za který zodpovídáš, nebo na něm máš zadaný úkol.

Všechny filtry jde mezi sebou samozřejmě kombinovat. Můžeš si tak zobrazit přesně jen ten obsah, který tě velmi konkrétně zajímá. Například když hledáš, který tvůj blogový článek ve fázi Care si minulý rok vedl nejlépe (tedy měl hodnocení 5 hvězdiček).

Přeplánovat? No problemo!

Zbav se těžkopádného přepisování tabulek při každé změně plánu. V Contesaurovi jednoduše obsah přetáhneš na jiný den nebo do zásobníku nápadů. Změřili jsme, že jen tímto ušetří každý člen našeho týmu 1 hodinu týdně. A to už se vyplatí!

💡 Náš tip

Na Seznamu můžeš přetahovat obsah i mezi skupinami v Seskupit podle. To se hodí především pro rychlé změny na větším počtu obsahů.

Tvůj čas je nám rozkazem

Potřebuješ naplánovat obsah na konkrétní čas, ideálně jeden ráno, další přes oběd a poslední navečer? Na kartě obsahu snadno vybereš čas publikace, obsah se ti pak v kalendáři seřadí od nejdřívějšího po nejpozdější. Pokud čas nevybereš, automaticky počítáme s tím, že to prostě musí být dneska.

💡 Náš tip

Pro každou Společnost si na začátku nastavuješ časové pásmo, takže můžeš bez obav pracovat s kolegy z Bali nebo USA. Všichni uvidíte čas platný pro trh projektu.

Jakékoli období chcete, vašnosto

Nechceš si zobrazit týden nebo měsíc, ale jedeš spíš po kvartálech? V malém kalendáři na jeden klik vybereš libovolné období, které tě zajímá. Měsíc, Týden a Den ti zobrazí tento časový úsek, ale v Seznamu se můžeš pustit ze řetězu a naklikat jakékoli období chceš.

Nápady nechodí na zavolání

Schovej si myšlenky do zásobníku a sáhni po nich, když bude inspirace na suchu. Nebo klidně dřív. Nad kalendářem v Měsíci, Týdnu a Dni zapni lištu Nápady. Vyber si vhodný námět a rovnou ho přetažením naplánuj do kalendáře. 10 dinosaurů z 10 tuto funkci miluje!

💡 Náš tip

Zapni lištu Nápadů a v kalendáři se ti zobrazí náměty na obsah. Je pak jen na tobě, jestli se je rozhodneš rozpracovat, nebo ne. Začínáme se státními a mezinárodními svátky, ale to je teprve start!

Objev další funkce

Contesaura vyvinula obsahová agentura na základě vlastního know-how. Mrkni, co všechno aplikace umí.

Publikační plán

Začni plánovat svůj obsah

Vyzkoušej Contesaura na týden zdarma a osahej si popsané funkce na vlastní klávesnici.

newsletter

Zajímá tě, co se bude v Contesaurovi dít dál?

Sleduj náš evoluční newsletter.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory programu Technologická inkubace.

Copyright © 2023 Pretty Much Nomads